Bolest bříška: příčiny a řešení

Každý, kdo se stará o novorozeně, ví, jak náročná a záhadná může být péče o miminko. Zvláště když se zdá být neklidné nebo rozrušené kvůli bolestem bříška. Bolest bříška u miminek je běžná, ale pochopení jejich příčin a nalezení účinných řešení může být výzvou.

Komplexní pohled

Co prožívá miminko, když ho bolí bříško? A co všechno může bolest způsobovat? Podíváme se na bolest bříška z pohledu maminky, miminka i fyzioterapeutky.

Praktické tipy, jak miminku ulevit

Příčiny už známe. Nyní vám poradím, jak správná fyzioterapie může ušetřit slzy a zlepšit pohodu vašeho miminka.

Pomohu vám podívat se na svět očima vašeho miminka a porozumět jeho bolestem

V tomto emailovém seriálu najdete na jednom místě všechny možné příčiny bolesti bříška vašeho miminka a praktické kroky a tipy, jak zvládnout tyto náročné okamžiky.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Proč vám pomůžu právě já?

Tvořím takový obsah, jaký bych sama ocenila, když jsem čekala své první miminko.
Jsem fyzioterapeutka a zároveň maminka pěti dětí. Všechny postupy, které vám předvedu, jsem si tedy ověřila nejen u svých malých klientů, ale i u sebe a svých dětí. I z vlastní zkušenosti vám tedy mohu potvrdit, že opravdu fungují. A že pomohou, aby vaše miminko bylo zdravé, spokojené a šťastné.
Kurz mi přinesl větší jistotu a klid ve vztahu k mému synovi. Také jsem dostala širokou nabídku jak se mu lépe věnovat nejen po fyzické stránce, ale také po emoční stránce. Katka je velmi zodpovědná a empatická terapeutka. Se svým nadhledem a vcítěním dokáže pomoci téměř se vším.
Šárka se synem Matyášem
ON-LINE KURZ, KTERÝ PODPOŘÍ ZDRAVÝ VÝVOJ MIMINKA A PROHLOUBÍ VÁŠ VZTAH
Copyright © 2023 Intuice mámy – Mgr. Kateřina Blažková. Všechna práva vyhrazena.
Všeobecné obchodní podmínky Ochrana osobních údajů