Kdo jsem

Spojení Srdce a Rukou. Přes hmat a porozumění k jedinečným potřebám vašeho dítěte, pomáhám budovat most mezi vámi. Každý dotek má svůj význam, každý pohyb svůj účel.

Mgr. Kateřina Blažková

PODPORUJI RODINY V CESTĚ K HARMONICKÉMU SPOLUŽITÍ UŽ OD ROKU 2010.
Kateřina je cestovatelka, spisovatelka a především matka a fyzioterapeutka, jejíž srdce bije pro rodiny a jejich zdravý vývoj. Své zkušenosti, které nasbírala během let práce a vlastního mateřství, se snaží předávat dál, aby pomohla jiným rodinám najít cestu k harmonii, pohodě a pochopení.

Lektorka a maminka: Kateřina Blažková

Jsem žena plná života, matka pěti úžasných dětí a zároveň odbornice s vášní pro fyzioterapii a harmonický vývoj dětí od kojeneckého věku.

Specializuji se na terapie a masáže pro kojence, batolata, těhotné ženy a rodiny snažící se o otěhotnění. Ve svém volném čase nacházím radost v objevování krás přírody, čtení, sportování a cestování s rodinou.

Mé každodenní setkávání s různými rodinami a jejich příběhy mě neustále inspirují a vedou k osobnímu a profesnímu růstu. Věřím v neustálé učení a sdílení zkušeností, aby každá rodina mohla najít svou jedinečnou cestu k pohodě, pochopení a vzájemnému respektu.

V kurzu Masáží miminek, v ordinaci a ve svém okolí se setkávám s rozmanitostí rodinných příběhů, které mě učí a obohacují. Snažím se předávat své zkušenosti a znalosti tak, aby mohly být podporou pro všechny rodiny, které se chtějí pohybovat ve světě s láskou, respektem a porozuměním.

Vaše Cesta k Harmonii ve Vztahu s Dítětem

Proč vám pomůžu právě já?

Jsem fyzioterapeutka a zároveň maminka pěti dětí. Všechny postupy, které vám předvedu, jsem si tedy ověřila nejen u svých malých klientů, ale i u sebe a svých dětí. I z vlastní zkušenosti vám tedy mohu potvrdit, že opravdu fungují. A že pomohou, aby vaše miminko bylo zdravé, spokojené a šťastné.

Na živo mě najdete v Opavě a okolních městech, kde se věnuji kurzům masáží miminek, vývoji dětí a handlingu. Je to vždy příjemně strávený čas pro mě i maminky s dětmi.

Vystudovala jsem fyzioterapii.

Mám víc než 10 let praxe.

Využívám vlastní zkušenosti.

Ukážu i manipulaci s miminkem.

Pomohla jsem stovkám maminek.

Vše vám vysvětlím v praxi.

O projektu Intuice mámy

Intuice mámy vám nabídne spoustu informací a tipů pro každodenní láskyplný rituál s vašim děťátkem. Pomůže vám se na miminko se napojit, naladit nebo toto již vzniklé křehké pouto prohloubit. Dotýkat se a být dotýkán je základní lidskou potřebou a ze své role maminky i praxe fyzioterapeutky vím, že je nenahraditelná a často i nedoceněná.

Z pohodlí domova zažijete spoustu nezapomenutelných chvilek, které vás podpoří v nové roli rodiče. Vaše intuice je velmi silná a vždy dobře napoví, ač se z okolí může valit nespočet dobře mířených rad a doporučení, jak ze strany odborníků, tak i vlastní rodiny. Ale vy sama cítíte, že máte svou unikátní cestu a vaše dítě je jedinečné.

V kurzu najdete velký balík tématicky zaměřených videí. Naučíte se jak děťátko namasírovat, jak s ním vhodně a hlavně citlivě cvičit pro jeho harmonický vývoj. Uvidíte a uslyšíte mnoho tipů a návodů jak přistupovat k jednotlivým situacím ve vašem společném životě. Dostanete odpovědi na své otázky, dozvíte se spoustu informací k vývoji miminka, k jeho vhodnému nošení, zvedání, pokládání, k úlevovým polohám. Najdete si svou vlastní cestu rodičovstvím. Protože největšími odborníky na vaše miminko jste vy.

Masáže miminek jsou vhodné pro všechny maminky i všechna miminka již od narození. Zároveň nově nabité dovednosti využijete v budoucnu i u starších dětí a budete se k nim rády vracet nejen vy, ale i vaše děti.

správný psychomotorický vývoj dítěte
ON-LINE KURZ, KTERÝ PODPOŘÍ ZDRAVÝ VÝVOJ MIMINKA A PROHLOUBÍ VÁŠ VZTAH
Copyright © 2023 Intuice mámy – Mgr. Kateřina Blažková. Všechna práva vyhrazena.
Všeobecné obchodní podmínky Ochrana osobních údajů