Zdravý vývoj miminka: Odborně & s láskou

Předejte miminku svou lásku pomocí dotyků, podpořte jeho správný psychomotorický vývoj a vyřešte predilekci.

Řešení predilekce

Uvidíte, jak řešit predilekci i jak jí předejít a zajistit správný vývoj dítěte.

Masáže miminek

Krátká videa vám ukážou, jak miminka masírovat a jak s nimi cvičit.

Péče o miminko

Naučíte se miminko správně otáčet a také mu ulevit od bolestí bříška.

Naučte se zlepšit psychomotorický vývoj dítěte

Nevíte, jak na to? Nevadí, právě proto jsem připravila videokurz, díky kterému ovládnete masáže miminek i cvičení, které vám pomohou řešit některé vývojové odchylky. A dokonce se dozvíte, jak jim předcházet. Zajistíte tak zdravý vývoj svého dítěte a navážete s ním hlubší kontakt.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co se ve videokurzu naučíte

Naučte se správně manipulovat se svým miminkem a pomocí cvičení řešit například predilekci, bolesti bříška nebo koliky. Pomohu vám pomocí cvičení a masáží zklidnit miminko, zlepšit jeho spánek a dát mu pocit bezpečí a jistoty.

Váš drobeček se vám odmění spokojeností a úsměvem.

Masáž nožiček

„Nohy nás celý život nesou“

Masáží nožiček nabízíme dítěti pevný základ, na kterém bude celý život stavět. Přes chodidlo ovlivňujeme reflexně všechny vnitřní orgány těla, harmonizujeme a zklidňujeme. Masáž nožiček milují snad všechny děti.

Masáž bříška

"Bříško je centrum rodiny, emocí a vztahů“

Naučíme se bříšku laskavě věnovat, vložit do něj pocit pohody, lásky a něhy. Ulevíme tak od bolestí bříška, stále častějších v kojeneckém věku. Ukážeme si, jak ulevit od prdíků a celkového nekomfortu.

Ručky a hrudník

„Otevři hrudník, otevřeš srdce“

Masáží hrudníčku pracujeme na sebelásce, sebepřijetí a otevíráme srdce. Ručky jsou s hrudníkem spojeny, celý život budou objevovat, zkoumat a pracovat. Pojďme se jim věnovat už od malička. 

Masáž obličeje

„Oči jsou bránou k duši“

Na obličeji a hlavičce je také spousta svalů, které neustále pracují. Žvýkají, sají, smějí se nebo mračí. Masáží ušního boltce reflexně ovlivňujeme vnitřní orgány a páteř. 

Masáž zad

„Záda jsou mapou našeho života“

Masáž zad a hýždí přináší příjemnou úlevu při náročném vzpřimování miminka. Ovlivňujeme jí napětí kůže a svalů nejen na povrchu, ale i dovnitř těla. Děti i maminky ji milují.

Masáž celého těla

„Tělo je chrám duše“

Ukážeme si jak uvolnit napětí celého těla, nebo ho naopak lépe nastavit. Navodíme celkovou relaxaci nebo optimální napětí na těle pro dobrý start do nového dne, či po celém dni. 

Na co se zaměříme

 • 6 oblastí
  s masážními sestavami
 • masáže a jednoduchá cvičení
  videa s masážemi a jednoduchými cvičeními ke každé části těla (tzn. nožičky, bříško, hrudník a ruce, obličej, záda, masáž celého těla)
 • říkanky
  říkanky vázající se k jednotlivým částem těla i navázání očního kontaktu (říkanky propojují sluchové vnímání s prostorovou orientací a povědomím o vlastním těle, jsou krásným průvodcem propojujícím bodem v růstu vašeho miminka
 • informace o přípravě
  ucelené informace o přípravě na masáže, o rituálech, bezpečném prostředí a hlavně o tom, proč masírujeme a co to našemu děťátku přinese, jak mu to může pomoci
 • manipulace s miminkem
  handling (manipulace) s novorozencem a kojencem pro harmonický psychomotorický vývoj, např. úlevové polohy při bolestech bříška, vhodné polohy pro odříhnutí, zvedání a otáčení miminka, na co si dát pozor a proč
 • „co a jak dělat, když..."
  ke každé oblasti těla děťátka se dozvíte, uvidíte, uslyšíte a prožijete spoustu tipů a návodů „co a jak dělat, když…“
 • bonus
  e-book se základními informacemi k aromaterapii (olejíčkům a jejich ředění), s masážními sestavami a říkankami, které v kurzu zazní
Poznatky z kurzu využívám denně, ať už při večerní rychlomasáži, nebo při jakékoliv manipulaci se synem. Ocenila jsem krásné společné chvilky při masáži, na které Edík velmi dobře reagoval, ale také to, že jsme se pravidelně věnovali vhodnému handlingu.
Jana se synem Edou
ON-LINE KURZ, KTERÝ PODPOŘÍ ZDRAVÝ VÝVOJ MIMINKA A PROHLOUBÍ VÁŠ VZTAH
Copyright © 2023 Intuice mámy – Mgr. Kateřina Blažková. Všechna práva vyhrazena.
Všeobecné obchodní podmínky Ochrana osobních údajů